Konzervační přípravek na nerez a měď: 1l

Kód: 50
195,29 Kč 161,40 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na povrchu nerezavějících ocelí dochází často k jevům, kdy je nutné povrch zařízení vyčistit. Tyto jevy mohou nastat vlivem nauhličení nerezového materiálu materiálem uhlíkatým, v tomto případě uhlíkatý materiál vykazuje známky koroze.

Také působením vody dochází k vylučování nežádoucích solí na povrchu, které je dobré pravidelně odstraňovat chemickým čištěním.

Čištění provádíme tak, že na povrch výrobku či zařízení z nerezavějící oceli naneseme čistící přípravek na nerezavějící oceli a to nejlépe molitanovou houbou. Přípravek necháme reagovat cca 15 minut a potom povrch opláchneme tekoucí vodou. V případě že na povrchu je ještě patrno znečištění tento postup opakujeme. Povrch je možné také dočistit mechanicky čistícím rounem.

Po vyčištění povrchu a jeho oschnutí provedeme ještě konzervaci konzervačním přípravkem na nerezavějící oceli a měď. Přípravek naneseme v tenké vrstvě na povrch a rozleštíme. Tím dojde k vytvoření tenkého silikonového filmu na povrchu, který odpuzuje vodu a prodlužuje termín dalšího čištění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervace nerezových povrchů
Hmotnost: 1 kg